Futbol

Çocukların genelde çok sevdikleri ve eğlenceli bir spor olan futbol, çocukların spor yaptıklarının farkında olmadan spor yapmalarını ve gelişmelerini sağlar. Çocukların aerobik kapasitesini geliştiren futbol sporu, kas ve iskelet sistemini güçlendirir. Aynı zamanda bir takım sporu olduğundan ekip olma ruhunun çocuk tarafından benimsenmesini sağlar. Açık havada oynanılan futbol, bünye olarak daha dayanıklı ve psikolojik açıdan daha güçlü bireylerin yetişebilmesi için tavsiye edilen önemli bir spordur.
Eğitmen başına düşen çocuk sayısı azlığından çocuklarla daha fazla ilgilenebiliyor, gelişimlerine daha yoğunlaşabiliyoruz. Çocuklarla arası iyi olan deneyimli teknik ekibimiz Ankara’nın tecrübeli eğitmen kadrolarındandır.

ÇALISMA  YERI VE SAATLERI

Pandemi yasakları dolayısıyla geçiçi bir süre ara verilmiştir. Turan Güneş Bulvarı üzerindeki “the STUDIO” salonumuzda Dans, Bale, Cimnastik ile Eğitsel aktivetelerimiz devam etmektedir.
https://www.ingilizcesporokulu.com/futbol/

 

Leave a comment

icon-1.png

Hakkımızda

Yabancı ülke çocuklarının ağırlıklı olarak katıldığı spor okulumuzda 12 farklı branşta planladığımız kurslarımıza bekliyoruz.
icon-2.png

Adres

Mucss İngilizce Spor Okulu İlkbahar Mah. Turan Güneş Bulvarı, 592. Sk. No: 4 B, 06550 Çankaya/Ankara the STUDIO
icon-3.png

İletişim

MUCSS © 2020. Tüm hakları saklıdır.