CIMNASTIK

Spora başlangıç için ideal bir branş olma özelliğine sahip olan Cimnastik, çocuğun fiziksel gelişimi için son derece önemlidir. Sosyal, bilişsel, fiziksel ve psikolojik olarak oldukça faydalı olan Cimnastik, vücudun esnekliğini arttırır, duruş problemlerini düzeltir ve dış görünüşü gözle görülür bir şekilde güzelleştirir. Cimnastik, çocuklar tarafından bir oyun olarak görülür, bu nedenle sıkılmadan bu sporu icra ederler.
Az sayıda çocuk ile oluşturduğumuz gruplarımızda iki eğitmen düzeninde çalışıyor olmamız çocuklarla olan bire bir ilişkimizi artırıyor. Aynı zamanda çocukların teknik eğitimindeki hakimiyetimizi sağlıyor. Birçok spor dalının temelinin de verildiği Cimnastik derslerimizde, çocuğunuz ilerideki spor hayatına güzel ve sağlam bir alt yapı oluşturacaktır.

ÇALISMA  YERI VE SAATLERI

Turan Güneş Bulvarı üzerindeki son derece hijyen yeni salonumuzda gerçekleştirmekteyiz. Pandemi yasakları dolayısı ile şimdilik yalnızca Perşembe günleri çalışmaktayız.
https://www.ingilizcesporokulu.com/cimnastik/

Leave a comment

icon-1.png

Hakkımızda

Yabancı ülke çocuklarının ağırlıklı olarak katıldığı spor okulumuzda 12 farklı branşta planladığımız kurslarımıza bekliyoruz.
icon-2.png

Adres

Mucss İngilizce Spor Okulu İlkbahar Mah. Turan Güneş Bulvarı, 592. Sk. No: 4 B, 06550 Çankaya/Ankara the STUDIO
icon-3.png

İletişim

MUCSS © 2020. Tüm hakları saklıdır.